-40%Брелок кубок Чемпіоната Світу з футболу 2026 FIFA World Cup h-4.3см
- Готово до відправки
250 ₴
150 ₴
+380 (73) 015-80-70
Viber, Telegram
- +380 (99) 731-05-62
- +380 (68) 247-94-14
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Брелок кубок Чемпіонат світу 2026
Стильний брелок у тематиці Чемпіонату світу ФІФА. Практичний аксесуар для ключів та чудовий подарунок футбольному фанату.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Золотистий |
| Форма | Фігурна |
| Довжина | 44 мм |
| Ширина | 11 мм |
| Товщина | 11 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Вага | 20 г |
| Стан | Новий |
| Вид брелока | Універсальний |
- Ціна: 150 ₴

