-40%Брелок відкривачка з ліхтариком Чемпіонат Світу з футболу 2026 Орлан Клатч FIFA World Cup (CLUTCH)
- Готово до відправки
- Код: BRK-3001-4
250 ₴
150 ₴
+380 (73) 015-80-70
Viber, Telegram
- +380 (99) 731-05-62
- +380 (68) 247-94-14
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Брелок з відривачкою і ліхтариком Чемпіонат світу 2026
Стильний брелок-відкривачка з ліхтариком у тематиці Чемпіонату світу ФІФА на якому розміщений один з представлених талісманів білоголовий орлан Клатч із США. Практичний аксесуар для ключів та чудовий подарунок футбольному фанату.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Форма | Прямокутна |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Вага | 50 г |
| Стан | Новий |
| Вид брелока | Універсальний |
- Ціна: 150 ₴

