Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Брелок з відривачкою і ліхтариком Чемпіонат світу 2026
Стильний брелок-відкривачка з ліхтариком у тематиці Чемпіонату світу ФІФА. Практичний аксесуар для ключів та чудовий подарунок футбольному фанату.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Форма | Прямокутна |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Вага | 50 г |
| Стан | Новий |
| Вид брелока | Універсальний |
- Ціна: 150 ₴

