влевовправо
-29%Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сітка на гульку для танців та гімнастики
Сіточка для волосся виготовлена з м'якої еластичної синтетичної тканини. Дуже зручна у використанні при заняттях гімнастики і танцях. Міцно і надійно зафіксує волосся зібране в пучок.
Матеріал: 100% поліестер
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сіточка для волосся |
| Колір | Чорний |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Довжина | 10 см |
| Ширина | 10 см |
| Діаметр | 10 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 120 ₴





