
Гумове кільце для фітнесу, стрічка опору EasyFit №2 (5кг) синя
- В наявності
- Код: EF-1813-2
70 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- +380 (99) 731-05-62
- +380 (68) 247-94-14
Важливою перевагою використання гумових кілець є створення напруги по всій амплітуді руху і можливості безболісного припинення виконання в будь-який момент. Гумові петлі EasyFit виконані у вигляді закільцьованої смуги з щільного латексу, що сковує рухи, тим самим ускладнюючи їх. У тренуваннях з гумовими кільцями для фітнесу орієнтуються не на швидкість, а на техніку виконання. Таким чином найпростіші вправи: присідання, випади, махи ногами, з використанням кільцевих гумових петель дозволяють опрацювати м'язи сідниць, таза та стегон. У міру збільшення сили та витривалості діапазон потужності гумових стрічок дозволяє змінювати навантаження. Не тільки спортсмени області з фітнесу, а також з паверліфтингу, важкої атлетики, бодибілдингу, єдиноборств, армреслінгу можуть використовувати стрічки опору. Гумові кільця також використовуються при реабілітації, для відпрацювання техніки, відновлення м'язових функцій і розігріву перед тренуванням. Гумові стрічки опору дозволяють розширити можливості домашніх тренувань без гантелей, турніків та іншого масивного і дорогого спортивного інвентарю. Для спортсменів з високим рівнем фізичної підготовки стрічки опору можуть виступити додатковим навантаженням при роботі з уже звичним спорядженням з метою збільшення навантаження і відпрацювання техніки вправ, збільшення потужності та активізації всіх сил.
Переваги фітнес кілець EasyFit:
- Спеціальний склад латексної гуми забезпечує міцність і еластичність
- Не втрачають властивостей опору з часом
- Довговічні - постійно використовуються в спортивних залах
- Не мають запаху
Характеристики:
- Довжина: 600 мм
- Ширина: 50 мм
- Товщина: 0,5 мм
- Опір: 5 кг
- Матеріал: Зносостійкий багатошаровий латекс
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EasyFit |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 60 см |
| Конструкція | Стрічкова |
| Опір | 5 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Для фітнесу |
| Тип навантаження | Розтягнення |
| Ширина | 5 см |
| Колір | Синій |
- Ціна: 70 ₴



