влевовправо
-38%Сумка через плече тактична однолямкова багатоцільова патрульна, хакі
- Готово до відправки
- Код: TY-8033
930 ₴
580 ₴
+380967979471
- +380 (73) 015-80-70Viber, Telegram
- +380 (99) 731-05-62
- +380 (68) 247-94-14
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка тактична багатоцільова через плече
Габаритні розміри: 25х23х10см
Об'єм: 6л
Матеріал: Оксфорд 900D, поліестер
Колір: хакі
Це багатоцільова тактична сумка, яка може трансформуватися під ваші потреби та змінювати свій вигляд до невпізнання!
Тактична багатоцільова сумка через плече має невеликі габарити. Основний відділ і три зовнішні фронтальні кишені закриваються на блискавку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 6 л |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Колір | Хакі |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Матеріал | Оксфорд |
| Кількість лямок | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 10 см |
| Ширина | 22 см |
| Висота | 30 см |
- Ціна: 580 ₴











